RUTÒMETRE GRAN FONDO


ITINERARI KM ACONTEIXEMENT ASSISTÈNCIA MECÀNICA Primer ciclista (35 km/h) Últim ciclista (18 km/h)
Lloret de Mar 0 Sortida 9:00 9:10
Sortida neutralitzada 0 9:05 9:15
Tossa de Mar 12 9:15 9:40
Salionç 19 Inici port 2ª 9:30 10:00
Alt de Sant Grau 27 Final port 2ª 9:50 10:45
Llagostera 38 AV1 10:00 11:05
Sant Andreu Salou 50 Tram emporlanat 10:25 11:45
Riudellots de la Selva 52 10:27 11:50
Fornells de la Selva 55 Carretera estreta fins a Quart 10:30 12:00
Quart 59 Semàfors 10:40 12:45
Girona 63 Inici port 3ª 10:45 12:50
Els Àngels 73 AV2 (final port 3ª) 11:05 13:00
Madremanya 79 Final descens 11:15 13:15
Monells i Cruïlles 83 Varis creuaments i carreteres estretes 11:20 13:35
Bisbal de l’Empordà 91 (inici port 4ª) 11:30 14:00
Alt de la Ganga 100 Final port 4ª 11:47 14:30
Calonge 106 AV3 Final descens e inici port 2ª 11:55 14:50
Romanyà de la Selva 117 Final port 2ª (inici descens) 12:20 15:30
Santa Cristina d’Aro 124 Final descens 12:30 15:50
Sant Feliu de Guíxols 129 AV4 (inici carretera curves) 12:35 16:10
Tossa de Mar 150 AV5 (inici port 4ª) 13:10 17:50
Mas Carboti 150 Final port 4ª 13:20 17:50
Lloret de Mar 162 AV final (llegada) 13:30 18:00

RUTÒMETRO MEDIO FONDO


ITINERARI KM ACONTEIXEMENT ASSISTÈNCIA MECÀNICA Primer ciclista (35 km/h) Últim ciclista (18 km/h)
Lloret de Mar 0 Sortida 9:00 9:10
Salida neutralizada 0 9:05 9:15
Tossa de Mar 12 9:15 9:40
Salionç 19 Inici port 2ª 9:30 10:00
Alt de Sant Grau 27 Final port 2ª 9:50 10:45
Llagostera 38 AV1 10:00 11:05
Inici GIV-6612 42 Inici tram de pujada 10:10 11:15
Enllaç GIV-6612 amb GIV-6613 48 Final tram de pujada (inici descens) 10:25 11:40
Santa Cristina d’Aro 53.5 Final descens 10:30 11:50
Sant Feliu de Guíxols 59 AV2 (inici carretera curves) 10:40 12:15
Tossa de Mar 79 AV3 (inici port 4ª) 11:15 13:20
Mas Carboti 84 Final port 4ª 11:25 13:40
Lloret de Mar 91 AV final (arribada) 11:35 14:00