fbpx

RUTÒMETRE GRAN FONDO


ITINERARI KM ACONTEIXEMENT ASSISTÈNCIA MECÀNICA Primer ciclista (35 km/h) Últim ciclista (18 km/h)
Lloret de Mar 0 Sortida 9:30 9:40
Sortida neutralitzada 0 9:35 9:45
Tossa de Mar 12 9:45 10:10
Salionç 19 Inici port 2ª 10:00 10:30
Alt de Sant Grau 27 Final port 2ª 10:20 11:15
Llagostera 38 AV1 10:30 11:35
Sant Andreu Salou 50 Tram emporlanat 10:55 12:15
Riudellots de la Selva 52 11:00 12:20
Fornells de la Selva 55 Carretera estreta fins a Quart 11:00 12:30
Quart 59 Semàfors 11:10 14:15
Girona 63 Inici port 3ª 11:15 13:20
Els Àngels 73 AV2 (final port 3ª) 11:35 13:30
Madremanya 79 Final descens 11:45 13:45
Monells i Cruïlles 83 Varis creuaments i carreteres estretes 11:50 12:05
Bisbal de l’Empordà 91 (inici port 4ª) 12:00 14:30
Alt de la Ganga 100 Final port 4ª 12:15 15:00
Calonge 106 AV3 Final descens e inici port 2ª 12:25 15:20
Romanyà de la Selva 117 Final port 2ª (inici descens) 12:50 14:00
Santa Cristina d’Aro 124 Final descens 13:00 16:20
Sant Feliu de Guíxols 129 AV4 (inici carretera curves) 13:05 16:40
Tossa de Mar 150 AV5 (inici port 4ª) 13:40 18:20
Mas Carboti 150 Final port 4ª 13:50 18:20
Lloret de Mar 162 AV final (llegada) 14:00 18:30

RUTÒMETRO MEDIO FONDO


ITINERARI KM ACONTEIXEMENT ASSISTÈNCIA MECÀNICA Primer ciclista (35 km/h) Últim ciclista (18 km/h)
Lloret de Mar 0 Sortida 9:30 9:40
Salida neutralizada 0 9:35 9:45
Tossa de Mar 12 9:35 9:45
Salionç 19 Inici port 2ª 10:00 10:30
Alt de Sant Grau 27 Final port 2ª 10:20 11:15
Llagostera 38 AV1 10:30 11:35
Inici GIV-6612 42 Inici tram de pujada 10:40 11:45
Enllaç GIV-6612 amb GIV-6613 48 Final tram de pujada (inici descens) 10:55 12:10
Santa Cristina d’Aro 53.5 Final descens 11:00 12:20
Sant Feliu de Guíxols 59 AV2 (inici carretera curves) 11:10 12:45
Tossa de Mar 79 AV3 (inici port 4ª) 11:45 13:50
Mas Carboti 84 Final port 4ª 11:55 14:10
Lloret de Mar 91 AV final (arribada) 14:05 14:30